Naudas atmaksāšana

Pinigų grąžinimas
Ja jūs nopirkāt mūsu uztura bagātinātājus, bet pēc preces saņemšanas pārdomājāt tos lietot, mēs apņemamies pieņemt atpakaļ kvalitatīvas, nebojātas preces un atmaksāt jums naudu. Lūdzam rūpīgi iepakot atgriežamās preces un nosūtīt tās apdrošinātā pasta sūtījumā uz adresi: Bagusių 89A-2, Vilnius, Lithuania, LT-11311. Par preču atgriešanu, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pasta adresi: info@biofitus.lv
Pēc preču atgriešanas nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu 3 darba dienu laikā.
UZMANĪBU! Ja preces jums tika piegādātas bez maksas, tad maksa par to piegādi (3,00€) tiks ieturēta no jums atmaksājamās summas.

Cenas un augstas kvalitātes samērojamība

Cenas un augstas kvalitātes samērojamība
Mūsu misija ir piedāvāt jums visaugstākās kvalitātes uztura bagātinātājus. Mēs, tāpat kā jūs, apzināmies, ka mūsu veselība ir vislielākā vērtība. Tāpēc mēs vēlāmies, lai mūsu ražotā produkcija atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Vienmēr pievērsiet uzmanību mūsu uztura bagātinātāju sastāvā ietilpstošu vielu sastāvam: praktiski vienmēr Biofitus uztura bagātinātāju vienā devā vērtīgu vielu daudzums ir krietni lielāks salīdzinājumā ar citu ražotāju analoģiskiem produktiem.
Ņemot vērā tirgus situāciju, mēs vienmēr cenšamies piedāvāt zemas cenas, līdz ar to nodrošinot cenas un kvalitātes samērojamību. Taču visupirms tomēr ir kvalitāte!