UZMANĪBU!

Ar pasūtījuma izdarīšanu interneta veikalā BIOFITUS.LV, Jūs apliecināt, ka iepazināties un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs esat noslēdzis Distances līgumu ar BIOFITUS.LV.

Terminu apraksts

Klients – fiziskā persona, kura veic pasūtījumus interneta veikalā BIOFITUS.LV un ir pasūtītās Preces saņēmējs. Interneta veikalā BIOFITUS.LV iegādātās Preces Klients izmanto savām personiskajām vajadzībām, savas ģimenes locekļu un tuvinieku vajadzībām vai citiem mērķiem.

Pārdevējs – BIOFITUS.LV

Interneta veikals – vietne internetā, kurai interneta tīklā ir adrese BIOFITUS.LV Klientiem interneta veikalā noformēšanai tiek piedāvāta Pārdevēja Prece, kā arī pasūtītās Preces apmaksas un piegādes noteikumi.

Vietne – www.biofitus.lv.

Prece – materiālā vienība, kura atrodas preču apgrozībā un tiek piedāvāta pārdošanai vietnē.

Pasūtījums – pienācīgā veidā noformēts Klienta pieprasījums vietnē izvēlētās Preces piegādei uz Klienta norādīto adresi.

Arējā vietne – citas vietnes interneta tīklā, atsauces uz kurām tiek izvietotas vietnē BIOFITUS.LV

1. Vispārējie noteikumi

1.1. Pasūtot Preci ar interneta veikala BIOFITUS.LV starpniecību, Klients piekrīt Preces pārdošanas noteikumiem (turpmāk tekstā – Noteikumi), kuri izskaidroti zemāk.

1.2. Minētie Noteikumi, kā arī Vietnē izvietota informācija par Preci ir publiskā oferta.

1.3. Savstarpējās attiecības starp Klientu un Pārdevēju reglamentē Latvijas Republikas likumdošana.

1.4. Pārdevējs atstāj sev tiesības veikt grozījumus šajos Noteikumos.

2. Reģistrācija

2.1. Klientiem pasūtījuma noformēšana ir pieejama bez reģistrācijas vietnē.

3. Pasūtījuma noformēšana un tā izpildes termiņi

3.1. Klients var noformēt Pasūtījumu pa telefonu vai patstāvīgi, izmantojot Pasūtījuma noformēšanas formu vietnē. Detalizētāk Pasūtījuma noformēšana ir aprakstīta sadaļā "Kā iepirkties".

3.2. Noformējot Pasūtījumu, Klients norāda sekojošo informāciju: Vārds, Uzvārds, E-pasta adrese, Tālruņa numuru, Adrese, Pasta indekss, Pilsēta, Valsts, Preces krāsu (ja ir nepieciešams), Preces izmēru (ja ir nepieciešams), Apmaksas veidu, Vai sekot līdzi savam sūtijumam ar izsekošanas numuru, komentāru (piemēram, ierakstot kupona kodu, Jūsu ķermeņa izmērus, lai mums būtu vieglāk un precīzāk atrast tieši jums vajadzīgo apģērba izmēru) un ka piekrītat veikala lietošanas noteikumiem.

3.3. Pēc Pasūtījuma veiksmīgas noformēšanas, Klientam uz elektroniskā pasta adresi dienas laikā tiek nosūtīts rēķins.

3.4. Ja Klients noformēja preces Pasūtījumu daudzumā, kas pārsniedz norādītās preces daudzumu ražotāja noliktavā, Pārdevējs par to informē Klientu, nosūtot elektronisko vēstuli uz elektronisko adresi, kuru Klients norādīja reģistrācijas laikā. Klientam ir tiesības apmaksāt un saņemt Preci tādā daudzumā, kādā Prece ir pieejama noliktavā vai anulēt doto pozīciju Pasūtījumā vai, kā alternatīvo risinājumu pieņemt pārdevēja priekšlikumu par Pasūtījuma noformēšanas atlikšanu līdz brīdim, kad norādītā Prece būs pieejama ražotāja noliktavā nepieciešamā daudzumā. Ja Klients savu lēmumu nav saskaņojis ar Pārdevēju 7 darba dienu laikā, Pārdevējam ir tiesības pilnībā anulēt šo Pasūtījumu.

3.5. Preces saņemšanas termiņš ir atkarīgs no, Pasūtījuma savlaicīgas apmaksas no Klienta puses un preces ražotāja atrašanās vietu (valsti).

3.6. Vietnē izvietoti informācijas materiāli nevar pilnībā atspoguļot preces īpašības (tajā skaitā arī krāsu, izmērus, tehniskos parametrus, formu). Pirms Pasūtījuma noformēšanas Klientam ir tiesības vērsies pie Pārdevēja ar Preces detaļu precizēšanu. Ja klients nav vērsies pie Pārdevēja pēc detalizētiem skaidrojumiem, uzskatāms, ka Klientam, noformējot Pasūtījumu, nav radušās šaubas par Preces īpašībām.

3.7. Gadījumos, kad klients atsakās no daļēji vai pilnībā apmaksāta, bet neizsūtīta  Pasūtījuma, anulētā Pasūtījuma summa tiek atgriezta Klientam.

3.9. Interneta veikala BIOFITUS.LV ievietotajiem Preču aprakstiem ir tikai informatīvs raksturs un dotās informācijas izmantošana nerada juridiskās saistības starp apmeklētāju un interneta veikala īpašnieku. Preces apraksts var neatbilst Klienta informatīvo pieprasījumu kritērijiem.

3.10. Interneta veikala BIOFITUS.LV īpašnieki nenes atbildību par fotoattēlu krāsu parametru nodošanu Klienta displejā.

4. Piegāde

Piegāde mūsu interneta veikalā visā Latvijā un Eiropā. Piegādes laiks ir 2-3 darba dienas pēc rēķina samaksas, ja prece ir uz vietas vai prece uz pasūtījumu 3-10 darba dienas pēc rēķina samaksas. Piegādes laiks ir atkarīgs no preces izplatītāju. Sīkāk lasiet sadaļā "Piegāde".

5. Preces apmaksa

5.1 Preces cena tiek norādīta vietnē. Gadījumā, ja tika norādīta nepareiza pasūtītās Preces cena, Pārdevējs pie pirmās iespējas informē Klientu, lai anulētu vai apstiprinātu Klienta Pasūtījumu. Ja sazināties ar Klientu nav iespējams, minētais Pasūtījums tiek uzskatīts par anulētu. Ja Pasūtījums tika apmaksāts, Pārdevējs atgriež apmaksas summu.

5.2 Apmaksas veidi tika aprakstīti veidnē sadaļā "Norēķina ".

5.3 Pasūtījums tiek pieņemts tālākai apstrādei tikai pēc visas Pasūtījuma vērtības summas apmaksas Pārdevējam.

5.4 Visām precēm 21% PVN, cenā ir iekļauts.

6. Preces atgriešana

6.1 Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītas Preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja Precei ir saglabāts ārējais izskats, patēriņa īpašības, tās oriģināls iesaiņojums, marķējums un prece nedrīkst būt bojāta vai sasmērēta, arī bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem.

6.2 Klientam nav tiesību atteikties no Preces ar individuālajām īpašībām, ja norādīto Preci var lietot tikai Klients, kurš to iegādājās.

6.3 Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses, apakšveļu, peldkostīmus, parfimēriju, kosmētiku un pārējās preces kas atrodas sadaļā 

6.4. Gadījumā, ja Klientam ir atteikuma tiesības no Preces, un viņš atsakās no iegādātās Preces 6.1.apakšpunkta kārtībā: Pārdevējs izmaksā pilnu atgrieztas Preces vērtību, izņemot šīs Preces piegādes izmaksas.

6.4.1 Preču atgriešanas kārtība:

Klientam ir iespēja lejuplādē atteikuma veidlapu sadaļa ''Preču atgriešana''. Klientam jaaizpilda atteikuma veidlapa un jaizdrukā tā ar preces rēķinu, šo rēķinu kopā ar atteikuma veidlapu nosūta uz mūsu biroja adresi kopā ar atgriežamo pirkumu. Preci var sūtīt atpakaļ ar Pasts starpniecību vai pakomātu.

6.5 Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt atpakaļ no Klienta Preci vai dažos gadījumos ieturēt kompensāciju, ja Prece netika atgriezta oriģinālā iesaiņojumā, iesaiņojums ir nopietni bojāts, ir manāmas nelielas lietošanas pēdas, piemēram: skrāpējumi un līdzīgi defekti.

6.6 Klientam ir tiesības 14 dienu laikā no Preces saņemšanas apmainīt iegādāto Preci pret citu, cenā līdzvērtīgu, ja šīs Preces krāsa, forma, izmēri neapmierina Klientu pie nosacījuma, ka ir saglabāts Preces ārējais izskats, patēriņa īpašības un tās oriģināliesaiņojums.

6.7 Ja brīdi, kad Klients atgriež Preci apmaiņas nolūkos un Pārdevēja rīcībā nav analoģiskās Preces, Klients ir tiesīgs atteikties no šo Noteikumu izpildes un prasīt Preces vērtības atgriešanu.

6.8 Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, ja prece atbildīs šī Distances līguma 6.1 punkta noteikumiem, ne vēlāk kā 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts klienta aizpildītajā preces atteikuma veidlapā.

6.9 Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas pircējs.

6.10 Ar detalizētu informāciju par naudas līdzekļu atgriešanas kārtību var iepazīties veidnē sadaļā "Preču atgriešana".

6.11 Patērētājs ir atbildīgs par Preces kvalitātes un drošības saglabāšanu visā tiesību uz atteikumu termiņa tecējuma laikā.

6.12 Ar Preces lietošanas uzsākšanu Klients apliecina to, ka Prece atbilsts pasūtītai un nav atgriežama.

6.13 Ja klients vēlas atgriezt preci, sūtīšanas izdevumus par atgrieztās preces atgriešanu sedz klients!

7. Intelektuālais īpašums

7.1 Visas vietnē publicētās tekstuālās informācijas un grafisko attēlu kopēšana ir aizliegta. Vietnē izvietotais BIOFITUS.LV zīmols, preču zīmju nosaukums un logotipi pieder to īpašniekam.

8. Garantijas un atbildība

8.1 Pārdevējs nenes atbildību par Klientam radušos zaudējumu, kas radies Preces nepareizas lietošanas rezultātā.

8.2 Pārdevējs nenes atbildību par ārējo vietņu saturu un funkcionalitāti.

8.3 Pārdevējam ir tiesības atdot vai kādā citā veidā nodot savas tiesības un pienākumus savstarpējās attiecībās ar Klientu trešajām personām.

8.4 Preču aprakstiem interneta veikalā BIOFITUS.LV ir vienīgi informatīvs raksturs, un šīs informācijas izmantošana nerada juridisko pienākumu izveidošanos starp apmeklētāju un interneta veikala īpašnieku. Preces apraksta precizitāte var neatbilst Klienta informatīvā pieprasījuma kritērijiem.

8.5 Interneta veikala BIOFITUS.LV īpašnieki nenes atbildību par fotoattēlu krāsu parametru nodošanu Klienta displejā.

9. Personīgās informācijas konfidencialitāte un drošība

9.1 Klienta informācijas sniegšana.

9.2 Klienta sniegtās informācijas izmantošana.

9.2.1 Pārdevējs izmanto Klienta informāciju ar nolūku:

  • Klienta reģistrācijai vietnē;
  • Savu saistību izpilde attiecībā pret Klientu;
  • Vietnes novērtēšanai un darba analīzei;
  • Klienta informēšanai par kolekcijas papildinājumiem vai veiktajām akcijām.

9.2.2 Pārdevējam ir tiesības nosūtīt Klientam reklāmas un informatīvo paziņojumu. Ja Klients nevēlās saņemt no Pārdevēja šāda satura paziņojumus, viņš var nosūtīt attiecīgu paziņojumu uz e-pastu: info@biofitus.lv

9.3 Pārdevēja saņemtās informācijas izpaušana.

9.3.1 Netiek uzskatīts par noteikumu pārkāpumu informācijas izpaušana robežās, kas atbilst Latvijas Republikas likumdošanai.

9.3.3 Pārdevējs saņem IP adreses informāciju par vietnes BIOFITUS.LV apmeklētājiem. Šī informācija netiek izmantota ar nolūku apmeklētāja personības noteikšanai.

9.4 Pārdevējs nenes atbildību par Klienta vietnē publiskajā formā sniegto informāciju.

10. Citi noteikumi

10.1 Attiecības starp Klientu un Pārdevēju reglamentē Latvijas Republikas likumdošana.

10.2 Radušos jautājumu vai domstarpību gadījumā, izmantojot e-pastu: info@biofitus.lv, vēršas uz Klientu apkalpošanas servisu.

11. Atlaižu kodu lietošanas noteikumi

11.1 Biofitus interneta veikalā tiek lietoti atlaižu kodi. Atlaižu kods ir ciparu un/vai simbolu kombinācija, kas procentuāli samazina pasūtījuma cenu.

11.2 Atlaižu kodiem ir procentuāla vērtība.

11.3 Atlaižu kods var būt vienreizējs vai uz noteiktu termiņu, maksimālais koda darbības laiks ir 6 (seši) mēneši.

11.4 Lai izmantotu atlaižu kodu nepieciešams:

11.4.1) Izvēlēties produktu Biofitus mājaslapā.

11.4.2) Pēc produkta izvēles ievietot to grozā un spiest noformēt pasūtījumu.

11.4.3) Ievadīt atlaides kodu tam paredzētajā laukā

11.5 Produkta vērtība tiks samazināta uz atlaižu koda pamata.

11.6 Biofitus ir tiesīgs ierobežot konkrētu atlaižu kodu skaitu.