Mēs uzskatām, ka klientu datu drošība sevišķi svarīga. Visi Jūsu sniegtie personas dati un dati, kas ļauj noteikt Jūsu identitāti, ir konfidenciāli un tiek uzglabāti droši, tie tiek apstrādāti saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un šo privātuma politiku, kas nosaka, kādus Jūsu personas datus mēs apkopojam, kad Jūs lietojat mūsu vietni, un kā mēs izmantojam Jūsu datus.

Mēs veicam atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai novērstu neatļautu vai nelikumīgu Jūsu personas datu apstrādi, tostarp Jūsu informācijas šifrēšanu atbilstoši piemērojamiem nozares standartiem.

Ja mēs esam Jums piešķīruši (vai Jūs esat pats sev izvēlējies) paroli, kas ļauj piekļūt noteiktām mūsu vietnes sadaļām, Jūs esat atbildīgs par paroles turēšanu slepenībā. Lūdzam Jūs neizpaust savu paroli citām personām.

Jums tikai jāielūkojas vienā tīmekļa vietnes sadaļā, lai uzzinātu visu, kas Jums jāzina par to, kā Biofitus apkopo un apstrādā Jūsu personisko informāciju.

Visas privātuma politikā ieviestās izmaiņas tiks atspoguļotas šajā lapā un nepieciešamības gadījumā tiks nosūtītas Jums uz e-pastu.

Kas mēs esam?

Kā noteikts mūsu noteikumos, šīs Tīmekļa vietnes īpašnieks un uzturētājs ir UAB Biofitus. UAB Biofitus juridiskā adrese ir Bagušių 89A-2, Vilnius, Lithuania. Reģistrācijas numurs :303187387,  PVN reģistrācijas numurs:LT100008154113. UAB Bifoitus ir datu apstradātājs attiecībā uz informāciju, kas tiek apkopota par Jums, kad Jūs pārlūkojat šo Tīmekļa vietni un iegādājaties mūsu produktus. Ja Jums rodas jautājumi par personiskās informācijas izmantošanu vai šo privātuma politiku, varat nosūtīt e-pastu uz info@biofitus.lv.

Kādu informāciju mēs par Jums varam uzglabāt?

Kad Jūs reģistrējaties, lai izmantotu mūsu Tīmekļa vietni, iegādājieties kādu preci vai sazinieties ar mums, Jūsu sniegtie personas dati, piemēram, Jūsu vārds, kontaktinformācija, pieteikšanās un maksājumu informācija, tiks apkopoti.

Pārlūkojot mūsu Tīmekļa svietni, neatkarīgi no tā, vai esat reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs, iegādājieties produktu, reģistrējieties, lai saņemtu mūsu e-pasta vēstules, mēs apkoposim tādu lietotāja informāciju, kā, piemēram, Jūsu atrašanās vietu, valodu, IP adresi, kad apmeklējāt mūsu vietni, kad Jūs apmeklējāt mūsu Tīmekļa vietni, kā Jūs nonācāt mūsu tīmekļa vietnē, ko Jūs apmeklējat pēc mūsu Tīmekļa vietnes lietošanas, apmeklētās lapas, cik daudz laika Jūs patērējat pārlūkojot atsevišķas mūsu Tīmekļa vietnes lapas, visus iegādātos produktus, pārlūkprogrammu (attiecīgos gadījumos) un ierīci, kuru izmantojāt, lai piekļūtu mūsu Tīmekļa vietnei.

Ja Jūs sazināties ar mums pa tālruni, zvani var tikt reģistrēti kvalitātes, apmācības un drošības nolūkos. Zvani var tikt pārraudzīti bez Jūsu piekrišanas šādos apstākļos: lai sniegtu pierādījumus par darījumu; lai novērstu vai atklātu noziegumu.

Jūs apliecināt, ka neiebilstat, ka mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju šajā privātuma politikā minētajiem mērķiem, un apstiprināt, ka Jūs neuzskatāt un neuzskatīsiet, ka kāds no šiem mērķiem pārkāpj jebkādas Jūsu tiesības saskaņā ar 2003. gada Direktīvu par privātumu un elektronisko komunikāciju.

Kā mēs varam izmantot Jūsu personas datus?

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus šādos veidos:

 • lai izpildītu Jūsu pasūtījumu – mums ir nepieciešama Jūsu identitātes informācija, kontaktinformācija un maksājumu informācija, lai mēs varētu noslēgt ar Jums līgumu, un to nav iespējams izdarīt bez šīs informācijas;
 • lai pastāstītu Jums par līdzīgiem produktiem un pakalpojumiem vai produktiem un pakalpojumiem, par kuriem Jūs lūdzat, lai mēs Jums nosūtām informāciju e-pastā un/vai ar citu digitālo līdzekļu starpniecību (atkarībā no jūsu norādītajām vēlmēm), tostarp sociālo mediju platformām;
 • lai sniegtu Jums pakalpojumus, kurus Jūs no mums pieprasāt;
 • lai Jūs reģistrētu tīmekļa vietnē (ja tas ietver konta izveidošanu, mēs izmantosim Jūsu personīgo informāciju, lai uzturētu un atjauninātu Jūsu kontu (piemēram, mainītu adresi vai Jūsu komerciālo paziņojumu preferences);
 • lai administrētu mūsu Tīmekļa vietni;
 • lai analizētu un uzlabotu mūsu Tīmekļa vietnes izmantošanu, tostarp to, kā pārvietojaties vietnē no vienas lapas uz otru;
 • lai izmērītu reklāmu ietekmi un analizētu reklāmas datus;
 • lai sniegtu Jums un citiem mūsu Tīmekļa vietnes lietotājiem ierosinājumus un ieteikumus par produktiem, kas varētu interesēt Jūs vai citus lietotājus;
 • lai sazinātos ar Jums par jūsu komerciālo paziņojumu preferencēm;
 • lai nodrošinātu mūsu Tīmekļa vietnes drošību;
 • lai apstrādātu maksājumus un novērstu krāpnieciskus darījumus (mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajai personai, lai pildītu šīs funkcijas).

Mēs apstrādājam datus, ja Jūs esat devuši mums piekrišanu tos izmantot, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumu, lai pēc Jūsu pieprasījuma veiktu pasākumus pirms līguma noslēgšanas, ja to pieprasa likums vai lai ievērotu mūsu leģitīmās intereses, ja Jūsu tiesības un intereses to neaizliedz, piemēram, lai nodrošinātu atbilstošu mārketingu un uzturētu mūsu pakalpojumus.

Cik ilgi mēs glabājam informāciju par Jums?

Mēs neuzglabāsim jūsu personisko informāciju jebkādam(-iem) mērķim(-iem) ilgāk nekā tas ir nepieciešams, un mēs saglabāsim tikai atbilstošo personisko informāciju, kas ir nepieciešama mērķa sasniegšanai.

Mēs saglabāsim Jūsu sniegto personisko informāciju, reģistrējot kontu mūsu Tīmekļa vietnē, kamēr vien šis konts pastāvēs.

Ja jebkādā veidā būsiet ar mums sazinājies, mēs saglabāsim šo informāciju tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai atrisinātu Jūsu jautājumu un īsu laiku pēc jautājuma atrisināšanas.

Pirkumu mūsu Tīmekļa vietnē, mēs saglabāsim ierobežotu personas datu daudzumu, piemēram, Jūsu vārdu, e-pasta adresi un pasta adresi, līdz Jūs lūgsiet mums atjaunināt vai dzēst šo informāciju, lai informētu mūsu saistītajos reklāmdevējus par jaunajiem un esošajiem lietotājiem. Mēs saglabājam informāciju par darījumiem tik ilgi, cik to pieprasa likums. Mēs saglabāsim informāciju par Jūsu vietnes pārlūkošanas vēsturi uz līdzīgu laika posmu.

Ja tas ir juridiski nepieciešams vai pamatoti nepieciešams, lai apmierinātu normatīvās prasības, atrisinātu strīdus, novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai ievērotu mūsu noteikumus un nosacījumus, mēs varam saglabāt zināmu daļu no Jūsu personas datiem uz ierobežotu laiku, pat pēc Jūsu konta slēgšanas.

Kā mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem?

Mēs varam dalīties ar Jūsu personas datiem ar:

 • mūsu piegādātājiem un apakšuzņēmējiem;
 • meklētājprogrammu nodrošinātājiem un tīmekļa analīzes pakalpojumu sniedzējiem.

Maksājumi e-veikalā tiek apstrādāti, izmantojot makecommerce.lt platformu, kuru pārvalda Maksekeskus AS (Niine 11, Tallina 10414, Igaunija, reģ. Nr .: 12268475), tāpēc maksājuma veikšanai un apstiprināšanai nepieciešama jūsu personīgā informācija. tiks nodots Maksekeskus AS.

Mēs varam izpaust Jūsu personas datus arī tādā gadījumā, ja saistībā ar noziedzīga nodarījuma novēršanu vai atklāšanu mums ir juridisks pienākums tā rīkoties, lai noteiktu, īstenotu vai aizstāvētu mūsu likumīgās tiesības, vai gadījumos, ja uzskatām, ka esam saņēmuši likumīgu pieprasījumu datu izpaušanai. Tas attiecas arī uz informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām krāpšanas un kredītriska samazināšanas nolūkos.

Mūsu Tīmekļa vietnē laiku pa laikam var būt saites uz trešo personu vietnēm un no tām. Ja sekojat saitei uz kādu no šīm vietnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savi privātuma politikas noteikumi un ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm privātuma politikām. Lūdzu, pārbaudiet šos nosacījumus pirms iesniedziet informāciju konkrētajām vietnēm.

Kur mēs glabājam Jūsu personas datus?

Informācija, kuru mēs iegūstam no Jums, var tikt pārsūtīta un uzglabāta ārpus Eiropas Ekonomikas zonas („EEZ”). To var apstrādāt arī darbinieki, kas strādā ārpus EEZ, kuri strādā pie mums vai kāda no mūsu piegādātājiem. Ja mēs tā rīkosimies, Eiropas Komisija būs apstiprinājusi trešās valsts datu aizsardzības likumus, vai tiks piemēroti citi piemērojamie aizsardzības pasākumi.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt mums neapstrādāt Jūsu personas datus mārketinga nolūkos. Jūs varat izmantot savas tiesības, lai novērstu šāda veida datu apstrādi, pārbaudot atzīmētos izvēles lodziņus veidlapās, kuras mēs izmantojam, lai apkopotu Jūsu datus, noklikšķinot pogu, kas paredzēta, lai atteiktos no komerciālu paziņojumu saņemšanas, jebkurā paziņojumā, kuru esam Jums nosūtījuši, nosūtot pieprasījumu mums uz info@biofitus.lv.

Ja Jūs esat piekritis personas datu izmantošanai, Jūs varat atsaukt šo piekrišanu jebkurā laikā.

Ja mūsu rīcībā esošā informācija ir neprecīza vai nepilnīga, Jūs varat mūs par to informēt un lūgt mūs informāciju labot vai papildināt.

Jums ir arī tiesības, ar dažiem izņēmumiem, lūgt mums iesniegt visu ar Jums saistīto personas datu kopiju. Ja izvēlaties izmantot šīs tiesības, tad noteiktos apstākļos jebkuram piekļuves pieprasījumam var tikt piemērota maksa, lai segtu mūsu izmaksas, sniedzot Jums informāciju par datiem, kuru mēs par Jums glabājam.

No 2018. gada 25. maija, ja Jums ir sūdzība par to, kā mēs esam apstrādājuši Jūsu personas datus, Jūs varat lūgt mums ierobežot Jūsu personas datu apstrādi, kamēr jūsu sūdzība tiks atrisināta. Atsevišķos gadījumos Jūs varat lūgt, lai mēs dzēstu Jūsu personas datus, ja atsaucat savu piekrišanu, mums vairs nav nepieciešams izmantot Jūsu personas datus, Jūs iebilstat pret savu personas datu izmantošanu, un mums nav pamata turpināt tos izmantot vai arī mēs neesam apstrādājuši Jūsu personas datus saskaņā ar mūsu pienākumiem.

Lai izpildītu šīs tiesības vai ja Jums rodas jautājumi vai bažas par to, kā mēs izmantojam Jūsu personas datus, lūdzu, rakstiet uz info@biofitus.lv.