Nosūtīšana, apmaksa un atpakaļ atgriešana

Cik maksā produktu piegāde?

Informācija par nosūtīšanas izmaksām atrodama šeit: https://biofitus.lv/.../piegade-sanemsana.

Cik ātri es saņemšu preces?

Ja produkta aprakstā nav norādīts citādi, tad pēc preču apmaksas tās tiks jums piegādātas 1-2 darba dienu laikā. 2018. gadā 98,7 % preču tika piegādāts 1 darba dienas laikā. 1,3 % preču piegāde aizkavējās divu iemeslu dēļ: preces bija izpārdotas (informācija par to ir bijusi publicēta produkta mājaslapā), vai arī preču sadales sistēmas kļūmes dēļ sūtījums tika piegādāts 2-3 darba dienu laikā. Sūtījuma savlaicīgai saņemšanai ļoti svarīgi ir norādīt pareizu piegādes adresi, pasta indeksu un tālruņa numuru.

Cik maksā produktu piegāde ārzemēs (no Latvijas)?

Fiksēta maksa nav noteikta. Maksa par piegādi tiks aprēķināta automātiski, kad Jūs iekrausiet produktus grozā un norādīsiet attiecīgu piegādes valsti. Minimāla maksa par piegādi ir 4,50 € .

Vai varu apmaksāt preces to saņemšanas brīdī?

Jā, protams, varat! Ja preces piegādā kurjers, jūs variet samaksāt skaidrā naudā vai ar bankas karti. Saņemot preces Omniva pakomātā, variet norēķināties ar bankas karti. Pakomāts ir aprīkots ar tādu pašu bankas karšu lasītāju, kādi izmantojami praktiski visos veikalos. SVARĪGI! Tas ir maksas pakalpojums. Kurjerdienests iekasē maksu 0,70 EUR apmērā par naudas līdzekļu iekasēšanu. Noformējot pasūtījumu, šī summa tiks automātiski iekļauta preču kopējā vērtībā.

Vai es varu atgriezt atpakaļ kvalitatīvu preci?

Uztura bagātinātājus var atgriezt atpakaļ tikai tad, ja nav bojāts to iepakojums. Taču tādā gadījumā jums vajadzēs atlīdzināt izdevumus par preču pārsūtīšanu.

Es neesmu saņēmis preces vai saņēmu to, ko neesmu pasūtījis. Ko darīt?

Jebkādu neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pasta adresi: info@biofitus.lv

Vai jūsu produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem?

Mēs vēlamies, lai mūsu produkti pārsvarā būtu piemēroti arī veģetāriešiem un vagāniem, taču labākas vielmaiņas nodrošināšanai esam spiesti izmantot dzīvnieku izcelsmes vielas. Ja produkts ir piemērots vegāniem, tas ir norādīts produkta aprakstā.

Biofitus produktos izmantojamās vielas

Kādas vielas tiek izmantotas Biofitus produktu ražošanai?

Biofitus uztura bagātinātāju sastāvā pārsvarā ir augu vai dzīvnieku izcelsmes dabiskas vielas, arī minerālvielas.

Vai Biofitus produktos ietilpstošas vielas ir nekaitīgas cilvēka organismam?

Jā. Visas izmantojamās vielas ir nekaitīgas cilvēkam un apkārtējai videi.

Vai Biofitus produkti var izraisīt alerģiskas reakcijas?

Lietojot uztura bagātinātājus atbilstoši ražotāja sniegtajiem norādījumiem, veselam organismam kaut kādas blaknes diez vai izraisīsies. Izņēmums varētu būt, ja produkta lietotājam ir alerģija uz kādu tā sastāvdaļu (piemēram, B vitamīnu), vai, ja cilvēks lieto ārstnieciskus preparātus, kuri nav savietojami ar uztura bagātinātājiem vai vitamīniem. Ja, lietojot uztura bagātinātāju, rodas kaut kādas blakusparādības, konsultējieties ar savu ģimenes ārstu, pastāstot viņam, kādus uztura bagātinātājus un ārstnieciskus preparātus jūs lietojiet vienlaikus.

No kāda vecuma drīkst lietot Biofitus produktus?

Biofitus koncentrētie uztura bagātinātāji ir paredzēti tikai un vienīgi pieaugušajiem.