Biofitus vēsture iesākās 2011. gadā, kad uzņēmuma dibinātājs apzināja, ka Lietuvas aptiekās nav atrodami augstas koncentrācijas uztura bagātinātāji lielos iepakojumos. Turklāt atklājās vairāku vērtīgu produktu deficīts, tostarp: kukurma, 5-HTP miega uzlabošanai, Q10 sirdsdarbības uzlabošanai u. c

2012. gadā ideja tika realizēta: tika atrasti dibinātāja prasībām atbilstoši sadarbības partneri un tajā pašā gadā Lietuvā tika piegādāts pirmais sūtījums ar Biofitus uztura bagātinātājiem.

2017. gadā Biofitus produktu tirdzniecība sākās visā Eiropā, tika izveidoti interneta veikali, kas darbojās Lielbritānijas, Zviedrijas, Norvēģijas tirgos. 2018. gadā Biofitus produkti parādījās Latvijā un Igaunijā.

Biofitus ir Lietuvā reģistrēta tirdzniecības marka un šodien Biofitus uztura bagātinātājus mūsu pasūtījumā izgatavo trīs ražotnes Anglijā un viena ražotne Zviedrijā.

Loģistika

Mēs izprotam jūsu vēlmi pēc iespējas ātrāk saņemt pasūtītās preces. Lielākā daļa Latvijas interneta veikalu nodarbojas ar produktu tālākpārdošanu, tāpēc produktu krājumi netiek izveidoti, līdz ar ko preču piegādes laiks gala patērētājam (jums) ieilgst, jo tās vispirms ir jāpiegādā no dažādām noliktavām. Viens no mūsu darbības mērķiem ir piegādāt pircējiem preces pēc iespējas ātrāk: 2-3 darba dienu laikā. To var panāk, uzglabājot visus Biofitus produktus vienā noliktavā, no kuras tos iespējams piegādāt jebkurā Latvijas nostūrī. Par preču piegādi gala patērētājam rūpējas Omniva kurjerdienests.